Focení léto 2018 – Lom

Máme za sebou s Niki další rok spolupráce a chtěli jsme ho zakončit opět focením, abychom viděli jak jsme se od loňska zlepšili. Já osobně jsem s výsledkem spokojený, ale to by nebyla Niki, aby netvrdila, ze by to mohlo být ještě lepší..
Další věc kterou jsme řešili byl výběr tématu k foceni. Chtěli jsme být originální a neopičit se. Proto jsme trávili spoustu času diskuzemi o tom kde a jak. Pak jsme přišli na nápad, ze by to měl být příběh. S Niki se už dobře známe tak víme kudy jít. Niki jsem pro její odhodlanost, zabejčilost, vytrvalost a neuvěřitelnou vnitřní sílu viděl jako Querillovou revolucionářku, která když se rozhodne jít s klackem na medvěda, tak půjde. Pak jen stačilo podívat se jak ty guerllske amazonky vypadaly a bylo to… a myslím si ze si to neskutečné užila a z fotek je příběh cítit.
Já to měl podstatně jednodušší. Mě jednoduše charakterizuje, ze co nejde silou jde ještě větší a tak mě stačila palice a pustit se do toho masivu s plným nasazením, odhodláním a neústupnosti… Byla to krásná práce a postupně sem budeme dávat další témata, která jsme si chtěli užit a nafotili je. Doufám, ze se budou líbit…

icon1

Photographer & Blogger

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard

Odběr novinek

Tagy

Goto Top